O Nas - Rehabilitacja Kraków

Postawimy diagnozę sporządzimy odpowiedni plan opieki, który pozwoli szybko wrócić do zdrowia, Oferujemy usługę lekarza ortopedy eksperta w swojej dziedzinie. Wróć do czynności, które kochasz.
Mamy wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji sportowej, współpracujemy z wieloma zawodowym sportowcami. Proszę pamiętać mamy te same standardy dla wszystkich pacjentów, niezależnie od czy jesteś sportowcem.
Na pierwszej wizycie nasz specjalista zacznie układać indywidualny plan rehabilitacji. Proszę ze sobą zabrać wygodną odzież i buty! Ćwiczenia fizyczne są najważniejszym elementem w powrocie do zdrowia.
Sesje rehabilitacyjne odbywają się w naszej siłowni lub basenie.  Spotkania z naszymi lekarzami zwykle trwają od 40 do 60 minut, jest to połączenie zaawansowanych terapii manualnych z aktywnością ruchową.

REHABILITACJA KRAKÓW

REHABILITACJA KRAKÓW
Przejdź do treści
KLINIKA FIZJOTERAPI KRAKÓW

Nasza klinika w  Krakowie w dzielnicy Nowa Huta jest naszą pierwszą placówką, gdzie już od kilku lat zapewniamy światowej klasy usługi medyczne. Jako specjaliści terapii manualnych posiadamy wieloletnie doświadczeniu w leczeniu urazów układu mięśniowo-szkieletowego, oraz w procesie rehabilitacji urazowej.

Nasi specjaliści  udzielają  konsultacji z zakresu układu ruchowego i medycyny sportowej, gwarantujemy skuteczne leczenie rehabilitacyjne oraz programy rehabilitacji dopasowany do potrzeb pacjenta.  Nasze centrum Rehabilitacja Kraków powstało  w 2014 roku.

NASZA KADRA

ORTOPEDA                                              FIZJOTERAPEUTA
dr Janusz Kuryłko                                   mgr Anna Runek
Poniedziałki                                             Poniedziałek - Piątek
09:00-12:00                                             08:00-16:00

OSTEOPATA                                             FIZJOTERAPEUTA
mgr Piotr Bucki                                       mgr Łukasz Filon
Poniedziałek - Środa                              Poniedziałek - Czwartek
09:0-14:00                                               10:00-18:00
Projekt Krakowskie Centrum Osteopatii
Wszelkie prawa zabronione 2014 Osteopata Kraków
O Nas
Fizjoterapia i pomoc naszym pacjentom jest naszą misją. Zapraszamy do naszych gabinetów zlokalizowanych w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta. O naszym doświadczeniu świadczą szerokie referencje i zadowolenie naszych klientów.
REHABILITACJA KRAKÓW
Wróć do spisu treści