Rehabilitacja Kraków - Rehabilitacja Kraków

Postawimy diagnozę sporządzimy odpowiedni plan opieki, który pozwoli szybko wrócić do zdrowia, Oferujemy usługę lekarza ortopedy eksperta w swojej dziedzinie. Wróć do czynności, które kochasz.
Mamy wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji sportowej, współpracujemy z wieloma zawodowym sportowcami. Proszę pamiętać mamy te same standardy dla wszystkich pacjentów, niezależnie od czy jesteś sportowcem.
Na pierwszej wizycie nasz specjalista zacznie układać indywidualny plan rehabilitacji. Proszę ze sobą zabrać wygodną odzież i buty! Ćwiczenia fizyczne są najważniejszym elementem w powrocie do zdrowia.
Sesje rehabilitacyjne odbywają się w naszej siłowni lub basenie.  Spotkania z naszymi lekarzami zwykle trwają od 40 do 60 minut, jest to połączenie zaawansowanych terapii manualnych z aktywnością ruchową.

REHABILITACJA KRAKÓW

REHABILITACJA KRAKÓW
Przejdź do treści

W naszym ośrodku specjalizujemy się w rehabilitacji w następujących problemach:


Rehabilitacja po udarze
Przywracanie funkcjonalności organizmu po udarze mózgu, problemach neurologicznych, problemach z niedowładem kończyn górnych i dolnych, problemach z mową i zapamiętywaniem.
Rehabilitacja pozawałowa
Po zawale mięśnia sercowego, pacjentów z chorobą wieńcową i nadciśnieniem tętniczym, przebyte ciężkie i ostre zapalenie płuc, astma przewlekła, choroby płuc.
Rehabilitacja ortopedyczna
Po urazach układu mięśniowo szkieletowego, leczenie zapalenia stawów, rehabilitacja po operacjach, odzyskiwanie sprawności po endoprotezach dużych stawów, usuwanie skutków zwichnięcia, stłuczenia, skręcenia, drętwienia.
Centrum Rehabilitacja Kraków oferuje swoim pacjentom różnorodne programy leczenia, oparte na nowoczesnych metodach terapii.

Głównym zadaniem naszych specjalistów rehabilitacji jest przywrócenie zdrowia i kondycji pacjentów w jak najkrótszym czasie, w związku z tym leczenie odbywa się kompleksowo odpowiednimi etapami według zaleceń specjalisty.

Duża wiedza i liczne doświadczenia naszych specjalistów pozwalają na opracowanie i indywidualnego skutecznego programu rehabilitacji.
Nasi  Specjaliści
Mgr Anna Runek

Mgr Piotr Bucki

Dr Janusz Kuryłko

Nasz gabinet rehabilitacji Kraków jest wyposażony w najnowszy skuteczny sprzęt rehabilitacyjny, pozwalający przeprowadzić kompleksową ocenę stanu organizmu.
 

Na podstawie otrzymanych danych diagnostycznych, nasz specjalista ułoży kompleksowy program powrotu do zdrowia z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz wiedzy w dziedzinach:

 
  • Fizjoterapii
  • Hydroterapii
  • Terapii manualnej
  • Kompleksowych ćwiczeń
  • Masażów rehabilitacyjnych
 

 
Podstawowymi zasadami funkcjonowania naszej placówki leczniczej jest kompleksowe podejście do rehabilitacji pacjenta, indywidualne programy leczenia i stałe monitorowanie skuteczności prowadzonych działań leczniczych oraz kwalifikacji naszych specjalistów.
Projekt Krakowskie Centrum Osteopatii
Wszelkie prawa zabronione 2014 Osteopata Kraków
O Nas
Fizjoterapia i pomoc naszym pacjentom jest naszą misją. Zapraszamy do naszych gabinetów zlokalizowanych w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta. O naszym doświadczeniu świadczą szerokie referencje i zadowolenie naszych klientów.
REHABILITACJA KRAKÓW
Wróć do spisu treści